Logo Logo

Setkání s českým velvyslancem v Londýně

Dne 14. dubna 2016 se v Londýně naše advokátní kancelář Konečná & Zacha zúčastnila večerního setkání s českým velvyslancem ve Velké Británii, Jeho Excelencí Liborem Sečkou, zástupci členských a partnerských firem Sdružení pro zahraniční investice - AFI a s reprezentanty významných britských společností z řad Aftercare a potencionálních klientů Czechinvestu. Setkání uspořádalo Sdružení AFI, agentura CzechInvest a Ministerstvo zahraničních věcí České republiky v rezidenci pana velvyslance v Londýně.

Úvodem své hosty velvyslanec přivítal, poté následovaly prezentace představitelů agentury CzechInvest a AFI ve kterých informovali účastníky o zkušenostech s významnou investicí v ČR i generální ředitel Tsubakimoto UK a finanční ředitel podniku Dixons Carphone. Úspěšná akce byla zakončena večeří, během které bylo zodpovězeno i mnoho dotazů, jež potenciální investoři kladli.

Cílem setkání bylo posílení vzájemných kontaktů a podpora budoucích investic na českém trhu. Účastníci večera měli exkluzivní příležitost jak pro navázání kontaktů s potenciálními klienty, tak pro posílení budoucí spolupráce s českou ambasádou a s českým velvyslancem ve Velké Británii.

zpět na článek

Odebírejte náš newsletter