Logo Logo

Nový vedoucí advokát a Partner v Konečná & Zacha

Advokátní kancelář Konečná & Zacha s potěšením oznamuje zahájení spolupráce s Michalem Hulenou jako novým partnerem kanceláře a vedoucím advokátem slovenské pobočky advokátní kanceláře Konečná & Zacha v Bratislavě. Michal začal svoje působení v kanceláři 1. dubna 2017 a přináší s sebou více než jedenáctileté zkušenosti v oblasti M&A, banking a real estate. Během své dosavadní praxe působil mimo jiné v advokátní kanceláři Ružička Csekes s.r.o. asociované s mezinárodní sítí advokátních kanceláří CMS, kde poslední rok působil na pozici Managing Associate.

Michal posilňuje tým zkušenostmi s prací na rozsáhlých přeshraničních transakcích, akvizičních projektech a financováních, ale i praxí v korporátních záležitostech a právu nemovitostí pro regionální a zahraniční klienty při jejich investicích na Slovensku. Michal vyniká kombinací svojí právní odbornosti, manažérských schopností a důrazem, který klade nejen na právní aspekty své práce.

„Touhle akvizicí Konečná & Zacha získala nového partnera s dlouholetými zkušenostmi z velké mezinárodní sítě, co považujeme za přínos nejen pro slovenskou kancelář ale i pro ostatní pobočky v jiných jurisdikcích, ve kterých kancelář působí. Michal je na trhu uznávaným odborníkem, na naší spolupráci se těšíme a využijeme ji ve prospěch našich klientů,″ hodnotí Michalův příchod do Konečná & Zacha Radka Konečná.

Michal Hulena o své nové pozici konstatuje: „Jsem rád, že se můžu připojit k týmu Konečná & Zacha, vnímám důvěru, kterou do mne kancelář vložila a vidím obrovský potenciál a příležitost ve spojení našich zkušeností. Společně nyní stojíme před úkolem využít tento potenciál pro další rozvoj Konečná & Zacha, a to nejen na Slovensku. ″

zpět na článek

Odebírejte náš newsletter