Logo Logo

Konečná & Zacha – právnická firma roku v oblasti práva nemovitostí

S potěšením vám oznamujeme náš pokračující velký úspěch v oblasti práva nemovitostí. Dle hloubkové studie magazínu ACQ5 se v této specifické oblasti stala pražská pobočka Konečná & Zacha českou právnickou firmou roku v oblasti práva nemovitostí. ACQ5 Law Awards 2017 hodnotí úspěchy v podnikání, rozvoji trhu, řízení podnikání a nejlepší praxi v moderním právním poradenství. Důvěryhodnost ACQ5 Law Awards je zajištěna nezávislým procesem nominování kandidátů a hlasováním za účasti 159,000 osob působících ve stejném sektoru, které posuzují vliv nominovaných kandidátů v dané právní oblasti během uplynulého roku.

Dále naše pražská a bratislavská pobočka rozšířila své úspěchy získáním 'Top Tier' uznání v M&A Today – Global Rankings – 2017. Konečná & Zacha vyhrála tento rok v oblasti české i slovenské jurisdikce prestižní cenu právní firmy roku – komerční, nemovitostní, duševního vlastnictví, bankovnictví a finance, M&A a arbitráží. Mezi nejlépe oceňované přednosti naší firmy v těchto oblastech patří schopnost řešení komplexních problémů, nalézání inovativních řešení a špičková úroveň poskytovaných služeb.

Zpětná vazba na naši práci má mnoho podob a tato významná ocenění jsou jednou z nich. Odráží se v nich názory našich klientů a jejich spokojenost s naší prací a to, jak je naše práce vnímána mezi experty ve stejné obchodní sféře. Tento rok je pro nás významný, získali jsme nové členy do našeho týmu a posílili naši pozici v regionu centrální a východní Evropy. Těšíme se na nové výzvy, které povedou k úspěšnému splnění našeho cíle – spokojenosti klientů s našimi službami.

zpět na článek

Odebírejte náš newsletter