Konečná & Zacha

Novinky

Konečná & Zacha – právnická firma roku v oblasti práva nemovitostí

S potěšením vám oznamujeme náš pokračující velký úspěch v oblasti práva nemovitostí. Dle hloubkové studie magazínu ACQ5 se v této specifické oblasti stala pražská pobočka Konečná & Zacha českou právnickou firmou roku v oblasti práva nemovitostí. 

29.6.2017 | Více »

Členství v EUROLEGAL

Advokátní kancelář Konečná & Zacha se nově stala členem evropské sítě nezávislých advokátních kanceláří www.EUROLEGAL.net.

13.6.2017 | Více »

Vladimír Kordoš, bývalý partner v bnt Attorneys-at-law, se stal novým partnerem pro real estate v Konečná & Zacha v Bratislavě

Advokátní kancelář Konečná & Zacha oznamuje zahájení spolupráce s Vladimírem Kordošem, který se stal novým real estate partnerem v Konečná & Zacha v Bratislavě. Vladimír má více než jedenáctileté zkušenosti v právní praxi, přičemž od roku 2012 působil na partnerské pozici v mezinárodní advokátní kanceláři.

12.6.2017 | Více »

Nový vedúci advokát a Partner v Konečná & Zacha

Advokátska kancelária Konečná & Zacha s potešením oznamuje začatie spolupráce s Michalom Hulenom ako novým partnerom kancelárie a vedúcim advokátom slovenskej pobočky advokátskej kancelárie Konečná & Zacha v Bratislave. Michal začal svoje pôsobenie v kancelárii 1. apríla 2017 a prináša so sebou viac ako jedenásťročné skúsenosti v oblasti M&A, banking a real estate. 

 

3.4.2017 | Více »

Konečná & Zacha otevřela německou sekci

Dne 15. 3. 2017 otevřela advokátní kancelář Konečná & Zacha své oddělení pro německy mluvící klienty v Praze a v Bratislavě. Další pobočky kanceláře Konečná & Zacha budou záhy následovat. Vedoucím „German Desk“ je německý advokát Achim Jähnke, který je souběžně jako český advokát registrován i u České advokátní komory.

17.3.2017 | Více »

« 1 2 3 4 5 6 »

RSS & sitemap

RSS novinky
RSS články
mapa webu

Copyright

© 2017 Konečná & Zacha
www.konecna-zacha.com
partner of eLaw

Odkazy

webdesign
tvorba webových stránek
daňové poradenství

Jazyk

čeština
English
Deutsch