Konečná & Zacha

Profil

Konečná & Zacha je renomovanou advokátní kanceláří působící na území České republiky, Slovenska, Rumunska, Bulharska a Ruska. Od roku 2000 poskytuje svým mezinárodním a tuzemským klientům právní služby nejvyšší kvality se zaměřením na obchodní právo, zejména v oblasti práva nemovitostí, domácích i mezinárodních arbitráží, duševního vlastnictví, fúzí a akvizic, projektového financování a restrukturalizace, energetiky, telekomunikací, dopravy a dalších. Konečná & Zacha je mezinárodními agenturami (např. Chambers, ACQ Law, DealMakers, The Lawyer, Lawyers World, InterContinental Finance Magazine) řazena mezi přední advokátní kanceláře a neustále rozšiřuje svůj tým o špičkové odborníky, aby uspokojila rostoucí zájem o své služby. Řada jejích advokátů absolvovala zahraniční stáže, či pracovala u mezinárodních právních kanceláří. Naší filosofií je neustálé zlepšování kvality služeb prostřednictvím budování dynamického týmu špičkových právníků. Svou odbornost upevňují účastí na nejvýznamnějších projektech ve svém oboru i pravidelnou účastí na domácích i mezinárodních odborných konferencích. I když se jednotliví právníci věnují výhradně jedné nebo více oblastem, kombinace několika odborností a detailní specializace, doplněná individuálním přístupem ke každému klientovi, umožňuje realizovat komplexní obchodní transakce na vysoké úrovni.

Konečná & Zacha zajišťuje pro všechny klienty individuální a komplexní poradenství, udržuje osobní přístup a dbá na vysokou profesionalitu. Špičkoví odborníci připravují řešení šitá na míru, která odpovídají současným potřebám a požadavkům klienta, a zároveň poskytují prostor pro budoucí rozvoj. Naším cílem je sloučit nejvyšší profesní standardy s efektivitou, spolehlivostí, znalostí potřeb klienta, schopností dynamicky reagovat a připraveností plnit své úkoly v rámci širšího poradenského týmu.

Konečná & Zacha si zakládá na osobním přístupu ke klientům. Naší snahou je nejen přinášet řešení na nejvyšší profesionální úrovni, ale současně také řešení, která klient maximálně efektivně a včas dokáže využít k rozvoji a prosazení svých zájmů. Vždy se snažíme poznat a uchopit potřeby klienta tak, aby naše řešení bylo pro něj tím nejvhodnějším.


Konečná & Zacha je aktivním členem Association of European Lawyers (AEL), která sdružuje vysoce kvalitní, progresivní a nezávislé advokátní kanceláře z celého světa. Základním cílem tohoto prestižního sdružení je zvýšit kvalitu a efektivitu poskytování právních služeb prostřednictvím členských firem. Ze své účasti v této asociaci čerpáme široké mezinárodní zkušenosti a kontakty, které ještě zvyšují možnosti mezinárodního rozvoje pro naši klientelu. Kancelář rovněž požívá výhod z členství v ARTN (Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí) a České společnosti pro dopravní právo, jejíž je zakládajícím členem.


RSS & sitemap

RSS novinky
RSS články
mapa webu

Copyright

© 2017 Konečná & Zacha
www.konecna-zacha.com
partner of eLaw

Odkazy

webdesign
tvorba webových stránek
daňové poradenství

Jazyk

čeština
English
Deutsch